Pil Göstergesi Ücretsiz

Eğlence Programları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Adcoms
Telefonunuzun şarjı ne zaman bitecek önceden öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka indirin.

 Telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı yadsınamaz bir gerçek. Fakat bazı önemli durumlarda telefonumuzun pili bitebiliyor ve biz bunu bittiği zaman görebiliyoruz. İşte bu bizim için hiç de iyi olmuyor çünkü işlerimiz aksıyor ve istediğimizi yapamıyoruz. İşte bu gibi sorunların çözülmesi için üretilen bu program gerçekten hayatımızı bir kez daha kolaylaştıracak. Bu pil göstergesi programında telefonumuzun pili bitmeden önce bize uyarı gelmekte. Hatta seviye iyice azalırken bu uyarılar daha da artmakta. Böylece telefonun pili bitmeden haberdar olmak ve önlemini almak bu program ile çok daha kolay.

 Telefonu olanların ilgisini çekecek olan bu uygulama hayatı kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda işlerin aksamasını da engelleyecek. Çünkü pil bitmeden telefon sahibinin haberi olacak ve önlemini alacak. Bizler için üretilmiş olan bu mükemmel uygulama sayesinde telefonumuza bir yeni özellik daha kazandırmış olacağız.

 Siz de telefonunuzun böylesine yararlı bir özelliği kazanmasını isterseniz hemen bu muhteşem uygulamaya sahip olun. Bunun için ise yapmanız gereken şey indir butonuna bir kere basmak. Bu uygulamayı indirerek kendi işlerinizi kolaylaştırın ve artık hiçbir şekilde işleriniz aksamaya uğramasın. Hayatı kolaylaştıran bu faydalı program sizin de en büyük kurtarıcınız olsun. 

Daha Fazla Göster
Pil Göstergesi Ücretsiz indir